Pramogos

Pirtis

Tai tipinė sauna, kūrenama natūraliomis malkomis. Šiame pastate yra įrengta svetainė su TV, virtuvėlė su valgomuoju, o taip pat miegamasis kambarys. Joje yra atskiras dujinis šildymas, todėl ji gali būti naudojama ir autonomiškai kaip atskiras namas vienai šeimai ant ežero kranto. Iš visų patalpų yra įrengtas išėjimas į didelę lauko terasą, esančią už kelių metrų nuo ežero pakrantės. Šalia pirties įrengta didelė pavėsinė su lauko židiniu, kur vasaros metu galima smagiai praleisti laiką, iškylaujant su draugais.

Teniso kortai

Tai tikras atradimas mėgstantiems aktyvų ir prabangų poilsį. Teniso kortai yra įrengti pagal visus europietiškus reikalavimus, juose panaudota “Wimbledon” dirbtinės žolės danga, leidžianti patirti maloniausius žaidimo įspūdžius.

Kubilas

Čia galima smagiai sušilti ir atsipalaiduoti karštame ežero vandenyje po atviru dangumi pušų apsuptyje ir gėrintis nuostabia ežero panorama. Joje telpa iki 6-7 žmonių.

Palainio ežeras

Tai nedidelis privatus ežeras, kuriame, sutarus su ežero savininku, galima gaudyti žuvį. Esantis pakankamai gilus, senų pušų apsuptyje, šis ežeras dar vadinamas „miško akimi“.